Baseny SWIM SPA

Nowoczesne i sprawdzone

Poznaj nasze całoroczne baseny z przeciwprądem i strefą hydromasażu

Własny basen w ogrodzie lub prywatnej strefie spa to marzenie wielu z nas. Teraz, dzięki kolekcji naszych basenów SWIM SPA z prądem wstecznym i strefą spa z hydromasażem, możecie zrealizować przestrzeń do wypoczynku dla siebie, swoich najbliższych i przyjaciół.

Jeśli mimo wszystko nie znajdziecie idealnego basenu z przeciwprądem w naszej standardowej kolekcji, wspólnie spersonalizujemy idealny model basenu treningowego. Co możemy dla Ciebie zmienić? M.in.:

 • moc pompy i grzałki
 • rodzaj filtrów
 • dysze masujące
 • kolor obudowy
 • wyposażenie dodatkowe
basen z przeciwpradem csx 52 centerspa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Baseny

Wybierz model basenu SWIM SPA, który będzie idealny dla Twoich potrzeb!

Całoroczne baseny z prądem wstecznym i strefą spa z hydromasażem

Całoroczne baseny z przeciwprądem to doskonała alternatywa dla basenów murowanych lub sezonowych. Wybór wymiarów i opcji wyposażenia pozwoli znaleźć model idealny do Waszego ogrodu lub przestrzeni wellness and spa.

Nasze baseny spa to świetne rozwiązanie tak do prywatnego jak i komercyjnego wykorzystania. Polecamy je zarówno klientom indywidualnym jak i jako dodatkową atrakcję w hotelu, pensjonacie czy ośrodku wypoczynkowym.

W naszej ofercie znajdziecie modele całorocznych basenów ogrodowych ze zintegrowaną strefą spa z hydromasażem jak i baseny z osobną niecką typu jacuzzi.

Wszystkie baseny wyposażone są w najlepszej klasy system prądu wstecznego z różnymi konfiguracjami natężenia strumienia wody. Dzięki temu doskonale sprawdzą się jako basen treningowy dla wprawionych pływaków, jak i jako przestrzeń do nauki pływania dla najmłodszych lub nieco starszych początkujących mistrzów olimpijskich.

Nasze baseny wyposażyliśmy w różne wersje strefy spa z hydromasażem. Znajdziecie tu zarówno baseny z dodatkowymi leżankami jak i wygodnymi siedziskami uzbrojonymi w dysze masujące.
Tak jak w przypadku naszych wanien spa, tutaj również stosujemy wyłącznie najlepsze dysze masujące wykonane ze stali i cechujące się długą żywotności.

Czytaj więcej

Jeśli zastanawiacie się, który model basenu spa wybrać - jesteśmy do Waszej dyspozycji. Baseny tej klasy wybiera się na lata i decyzja musi być dobrze przemyślana. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wellness&spa pozwala nam swobodnie i z pełną świadomością wspierać Wasze decyzje zakupowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Jakie korzyści niesie ze sobą całoroczny basen z przeciwprądem i strefa spa?

Wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu zgodzą się z nami, że możliwość korzystania z dobrodziejstw basenu i wanny z hydromasażem przez cały rok to absolutnie pozytywna wizja i wystarczający powód by rozważyć zakup jednego z naszych basenów z prądem wstecznym.

Jeśli jednak potrzebujecie dodatkowych argumentów, poniżej znajdziecie kilka przykładów wykorzystania basenu spa:

 • Trening pływacki: Basen z przeciwprądem pozwala na regularny trening pływacki, który jest doskonałym sposobem na poprawę kondycji i wytrzymałości oraz naszych umiejętności.
 • Ćwiczenia: Umożliwia wykonywanie różnych ćwiczeń, takich jak skoki, rzuty i ćwiczenia na równowagę, aby wzmocnić mięśnie i poprawić koordynację.
 • Rehabilitacja: Basen z przeciwprądem może być używany jako narzędzie terapeutyczne do rehabilitacji po urazie lub operacji.
 • Relaksacja: Woda z przeciwprądem może pomagać rozluźnić mięśnie i zrelaksować ciało. Strefa z hydromasażem dodatkowo wzmacnia tą funkcję.
 • Równowaga: Ćwiczenia w basenie z przeciwprądem wymagają utrzymania równowagi, co może pomóc w poprawie równowagi i koordynacji ruchowej.
 • Zabawa: Basen z przeciwprądem jest również doskonałą przestrzenią dla całej rodziny i może być wykorzystywany do gier i zabaw wodnych z udziałem najmłodszych. Pamiętajmy jednak o ich bezpieczeństwie!

Skupmy się nieco bardziej na funkcji treningowej basenu z prądem wstecznym

Na czym to w ogóle polega?

Trening pływacki w basenie z przeciwprądem, to dosłowna analogia dobrze nam znanej bieżni do biegania. Polega on na pływaniu przeciwko stałemu strumieniowi wody, który jest generowany przez specjalne urządzenie. Strumień wody jest regulowany i można go dostosować do własnych potrzeb, aby uzyskać odpowiednie wyzwanie fizyczne.

Pływanie w basenie z przeciwprądem pozwala na ćwiczenie całego ciała, ponieważ trzeba wykonać więcej wysiłku, aby pokonać opór wody.

Pływanie w basenie z przeciwprądem przez niektórych jest uważane za bardziej skuteczne niż tradycyjne pływanie, ponieważ pozwala na intensywniejsze ćwiczenie bez nadmiernego obciążania stawów i kości. Jest to także doskonały sposób na poprawę kondycji, wytrzymałości, koordynacji i siły.

Czy rzeczywiście pozwala ona na odbycie pełnowartościowego treningu?

Tak, zdecydowanie tak.
Należy jednak pamiętać, że każdy jest inny i efektywność treningu w basenie z przeciwprądem zależy od wielu czynników, takich jak stopień zaawansowania, indywidualne cele i styl treningu. Dlatego ważne jest, aby w razie wątpliwości lub poczucia ewentualnych braków treningowych, skonsultować się z profesjonalnym trenerem i wspólnie opracować indywidualny plan treningowy.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - skontaktujcie się z nami - pomożemy Wam wybrać odpowiedni model basenu z przeciwprądem lub podpowiemy inne rozwiązanie.