domowe jacuzzi calroczne
Nasze realizacje

Całoroczne jacuzzi ogrodowe
i baseny SWIM SPA

Każdą naszą realizację traktujemy indywidualnie i każdy montaż wanny jacuzzi, czy basenu z przeciwprądem, wnosi nowe doświadczenie do naszego portfolio. 

Prezentujemy tutaj realizacje z poprzednich sezonów, z wybranymi modelami naszych całorocznych jacuzzi i basenów Swim Spa. Sukcesywnie będziemy dodawać kolejne.

Może pewnego dnia będzie to relacja z montażu Waszej wymarzonej zewnętrznej
wanny z jacuzzi lub basenu z przeciwprądem.

Więcej relacji z bieżących montaży naszych wanien i basenów spa znajdziecie w naszych mediach społecznościowych:

Dlaczego warto wybrać jacuzzi ogrodowe lub basen z prądem wstecznym marki Center Spa?

Co wyróżnia nas na tle ofert innych producentów jacuzzi i basenów spa? Przede wszystkim podejście do klienta i obsługa na wszystkich etapach współpracy. Każdemu z kim mamy przyjemność skontaktować się telefonicznie czy mailowo, poświęcamy tyle czasu i uwagi ile rzeczywiście  potrzebuje.

W CenterSpa skupiamy się na dokładnym poinformowaniu klientów o wszystkich aspektach posiadania, obsługi czy serwisowania całorocznego jacuzzi (czyt. dżakuzi) ogrodowego. Cierpliwie słuchamy Waszych pytań i wyjaśniamy ewentualne wątpliwości dotyczące naszych jacuzzi zewnętrznych jak i basenów z przeciwprądem i strefą spa.

Nie ma dla nas pytań, na które nie trzeba udzielić odpowiedzi. Naszym celem jest dostarczanie klientom nie tylko produktu w postaci wanny z jacuzzi czy basenu z przeciwprądem i kompleksowej obsługi serwisowej ogrodowych spa. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które zapewnią im pełną satysfakcję i wiele lat spokojnego relaksu we własnym całorocznym jacuzzi lub basenie z prądem wstecznym i strefą hydromasażu.

Czytaj więcej

Mamy świadomość, że zakup zewnętrznego jacuzzi lub basenu tej klasy to poważna decyzja i musi opierać się na faktach i rzetelnej informacji.

Jako doświadczeni dostawcy i serwisanci jacuzzi ogrodowych oraz basenów, doskonale wiemy co jest ważne i najważniejsze w ich pielęgnacji i bieżącym serwisowaniu. Przestrzegając podstawowych zasad i wskazówek, których udzielamy macie pewność, że nasze produkty będą Wam służyć przez długie lata.

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta, koniecznie skontaktujcie się z nami telefonicznie lub zostawcie namiar poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie tutaj.

Chętnie przedstawimy Wam szczegółowe informacje na temat każdego z modeli i podpowiemy, który z nich najlepiej wpisze się w potrzeby Waszej rodziny, gości pensjonatu lub po prostu Wasze.