Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Dział handlowy

tel. +48 885 601 601
biuro@centerspa.pl
Wrocław, dolnośląskie, Polska

Dział techniczny

+48 885 755 755
serwis@centerspa.pl
Wrocław, dolnośląskie, Polska

Magazyn 

(!) Ze względu na nasze częste realizacje w terenie, prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia terminu i godziny spotkania.

ul. Główna 59, 55-003 Jeszkowice  My dostarczamy Wam najlepsze jacuzzi ogrodowe.  Wy spełniacie swoje marzenia!

  Nasi specjaliści w zakresie personalizacji zewnętrznych wanien spa z hydromasażem, są do Waszej dyspozycji.

  Wybierając jacuzzi ogrodowe naszej marki, wybieracie profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Gwarantujemy, że nie zaskoczą Was żadne ukryte koszty, ani inne mniej przyjemne niespodzianki.

  Dokładamy starań, aby każdy z naszych klientów poczuł się wyjątkowo jeszcze przed pierwszym seansem wellness we własnej wannie spa.

  Czytaj więcej

  Co prawda Wrocław jest naszą siedzibą i centrum operacyjnym, ale dotrzemy do Was choćby na drugi koniec Polski. A nawet dalej!
  Zespół doświadczonych serwisantów pod flagą CenterSpa wesprze Was w każdej sytuacji dotyczącej eksploatacji lub serwisowania wanny spa i doradzi najlepsze rozwiązanie, bez względu na to, czy mieszkacie w Wielkopolsce, czy na Kujawach.

  Komfort i satysfakcja naszych klientów jest najlepszą rekomendacją naszych jacuzzi ogrodowych.

  Skontaktujcie się z nami! Wspólnie wybierzemy dokładnie taki model jacuzzi lub minibasenu spa, jakiego naprawdę potrzebujecie.

  Nieważne czy szukacie swojego jacuzzi we Wrocławiu lub okolicach, czy w odległych Mikołajkach, Warszawie , Katowicach czy Szczecinie. Zawsze możecie liczyć na nasz zespół. Witamy w CenterSpa!