Wybierz jacuzzi ogrodowe klasy premium z najdłuższą gwarancją na rynku

Luksusowe wanny spa to kilkanaście lat naszego doświadczenia i wielu zadowolonych klientów. Zdobyta wiedza i doskonała znajomość technologii pozwoliły nam stworzyć prestiżową linię całorocznych jacuzzi ogrodowych na miarę Waszych najwyższych oczekiwań.

Poziom osiągniętego wypoczynku i relaksu we własnym ogrodzie ogranicza jedynie wyobraźnia naszych klientów.
My dbamy o to, aby wymarzona strefa relaksu z całorocznym jacuzzi we własnym domu, na tarasie czy w ogrodzie spełniła oczekiwania przyszłych właścicieli w kwestii wygody i funkcjonalności oraz estetyki. Idealna strefa wellness powinna tworzyć całość z otoczeniem i pozwalać cieszyć się komfortem kąpieli we własnej wannie spa bez troszczenia się o kwestie techniczne przez wiele lat.

Nowoczesne minibaseny spa zaprojektowane dla Twojego komfortu 

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem gwarantują 100% satysfakcji naszych klientów. Najnowsze standardy technologiczne w obszarze systemu pomp i turbin, najwyższej klasy komponenty jak np. dysze o najbardziej optymalnych parametrach, akrylowa powłoka niecki, trwała i niewrażliwa na warunki zewnętrzne obudowa czy wygodna i intuicyjna obsługa panelu sterującego BALBOA to tylko kilka z zalet naszych całorocznych jacuzzi ogrodowych CenterSpa.

To, co obok standardu naszych wanien spa i profesjonalnego zaplecza serwisowego wyróżnia nas spośród innych marek wanien spa klasy premium to również najdłuższa na rynku gwarancja, której udzielamy na poszczególne elementy konstrukcyjne naszych jacuzzi. Świadomość możliwości technologicznych i doskonałej jakości zastosowanych komponentów pozwala nam wyposażyć Waszą strefę relaksu w najwyższej klasy wanny spa z hydromasażem w bardzo atrakcyjnej ofercie.

5 lat gwarancji

Obudowa

5 lat gwarancji

Pokrywa akrylowa

5 lat gwarancji

Dysze

3 lata gwarancji

Instalacje hydrauliczne

3 lata gwarancji

Pompy

3 lata gwarancji

Jednostka sterująca i ogrzewanie

Pozwól sobie na luksusowy relaks we własnym ogrodowym spa i zaufaj naszym ekspertom – ich doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta to gwarancja Twojego zadowolenia i komfortu. 

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach w kwestii własnego jacuzzi ogrodowego – my zadbamy o ich realizację.