Nowoczesne i sprawdzone

Poznaj nasze wyjątkowe całoroczne wanny spa z jacuzzi

Wanna spa z hydromasażem, potocznie nazywana jacuzzi ogrodowym kojarzy się przede wszystkim z relaksem, wypoczynkiem, kojącym szumem wody i prozdrowotnymi walorami hydromasażu. Dodając do tego wyobrażenia lampkę wina, światło świec i towarzystwo bliskich nam osób uzyskujemy idylliczny sposób na odreagowanie codziennego pośpiechu... Rozmarzyliście się?

Dzięki naszej ofercie i doświadczeniu w zakresie wannien spa z hydromasażem, to prostsze niż myślisz.

Nasze minibaseny spa stworzyliśmy z myślą o Was. Projektujemy je od podstaw dobierając najlepsze komponenty oraz rozwiązania techniczne. Jako producent mamy bezpośredni wpływ na proces produkcyjny oraz estetykę i jakość każdej wanny spa.

Własne i bezpieczne

Własna ogrodowa strefa wellness&spa

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu i słuchając potrzeb klientów, stworzyliśmy bogatą linię minibasenów jacuzzi CenterSpa spełniających najważniejsze oczekiwania ich przyszłych właścicieli. 

Nasza kolekcja ogrodowych wanien spa pozwoli Wam stworzyć wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i zabawy we własnym ogrodzie, na tarasie lub w zacisznym salonie kąpielowym.

wanny spa do ogrodu blog centerspa
Zaprojektuj i stwórz

Całoroczne wanny spa z hydromasażem - poznaj naszą ofertę

Jeśli jednak nie znajdziesz idealnego jacuzzi ogrodowego w naszej standardowej kolekcji - skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy model wanny spa skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Co na przykład możemy dla Ciebie zmienić?

  • Moc pompy
  • Moc grzałki​
  • Rodzaj filtrów
  • Dysze masujące
  • Kolor obudowy
  • Kolor niecki

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Wanny SPA

Wybierz idealny model wanny jacuzzi dla siebie i swoich najbliższych

Czy warto zainwestować we własną ogrodową wannę z hydromasażem?

To pytanie, z którym często się spotykamy podczas decyzji zakupowych naszych klientów. Nierzadko pytacie nas o koszty utrzymania całorocznej wanny spa, tak od strony zużycia prądu jak i np. chemii, która jest niezbędna dla właściwej pielęgnacji samej wanny spa jak i naszego zdrowia. Pojawiają się również pytania dotyczące tego, czym kierować się przy wyborze wanny z hydromasażem i jak wybrać najlepszy model wanny z jacuzzi dla siebie i swoich najbliższych.

Na naszym blogu oraz na innych stronach naszego serwisu znajdziecie liczne wskazówki i odpowiedzi na te i inne pytania. Tutaj postaramy się krótko odpowiedzieć na nie raz jeszcze. Z doświadczenia wiemy, że im lepiej poinformowany jest klient na etapie decyzji, tym bardziej będzie on zadowolony z wyboru wanny spa z kolekcji Center Spa.

Czytaj więcej

Zużycie prądu w całorocznej wannie spa z jacuzzi

Pobór energii przez ogrodową wannę spa uzależniony jest od wielu czynników, m.in. od jej gabarytu i pojemności samej niecki wanny. Nieco inne zużycie energii wykaże więc 2 osobowa wanna jacuzzi, a inne 6 osobowa wanna spa. Inny pobór prądu zaobserwujemy latem, a inny w zimowy wieczór. Pamiętajmy, że energia elektryczna wymagana jest zarówno do ogrzania wody w naszej wannie jacuzzi – im większa kubatura niecki minibasenu, tym więcej prądu wymaga jej podgrzanie i utrzymanie zadanej temperatury; do uruchomienia filtrów, jak i do pracy dysz masujących – zarówno powietrznych, jak i wodnych. W znikomym stopniu, ale jednak, prąd zużywany jest także podczas korzystania z systemu audio i podświetleń LED czy dodatkowych kaskad.

Zauważamy jednak, że od momentu popularyzacji instalacji fotowoltaicznych w naszym kraju, nowi klienci rzadziej martwią się o koszty związane ze zużyciem prądu przez wannę spa z jacuzzi, a potencjalni dopytują o to chcąc zaplanować przyszłą farmę paneli fotowoltaicznych, tak aby wyprodukowana energia pozwoliła pokryć zapotrzebowanie energetyczne ogrodowej wanny spa.

Dbanie o całoroczną wannę spa w ogrodzie lub na tarasie

W artykułach na naszym blogu dokładnie opisaliśmy zasady książkowej pielęgnacji i serwisowania wanien z hydromasażem. Zachęcamy do zapoznania się z tym krótkim, ale merytorycznym tekstem, w którym krok po kroku podpowiadamy Wam jak dbać o przydomowe wanny jacuzzi i zagwarantować im wieloletnią żywotność.
Przestrzeganie podstawowych zasad dotyczących przygotowania ogrodowych wanien spa z hydromasażem do kolejnego sezonu, odpowiedni dobór dedykowanej chemii wysokiej jakości i dbanie o nie podczas szczególnie wymagającego sezonu zimowego to kluczowe aspekty ich pielęgnacji. Jeśli będziemy o nich pamiętać, nasze wanny z jacuzzi odwdzięczą się nam idealnymi walorami hydromasażu i pozwolą cieszyć się tym cudownym relaksem na wyciągnięcie ręki przez długie lata.
Możecie nam wierzyć na słowo, dbanie o własną wannę jacuzzi jest proste i wymaga niewielkiego nakładu pracy. Wystarczy dbać o nie regularnie, a ewentualne bardziej zaawansowane kwestie techniczne zawsze możecie zlecić naszym serwisantom, którzy rozsiani są po całym kraju.

Czy warto więc kupić całoroczną wannę spa z hydromasażem?

Tak, absolutnie tak. I nie mówimy tego wyłącznie z perspektywy sprzedawcy, ale w oparciu o własne doświadczenia i bezdyskusyjną przyjemność z korzystania z dobroczynnego oddziaływania naszych wanien jacuzzi. Przede wszystkim jednak słuchamy opinii naszych obecnych klientów CenterSpa oraz tych, z którymi mieliśmy okazję pracować przez ponad 10 lat serwisując wanny spa innych producentów.
Zakup całorocznej wanny spa, którą zamontujemy w ogrodzie, na tarasie lub w salonie kąpielowym to z pewnością niemały wydatek (w porównaniu do dmuchanych jacuzzi ogrodowych dostępnych na rynku), ale decydując się na sprawdzone rozwiązania najlepszych producentów, mamy gwarancję, że jacuzzi posłuży nam przez wiele lat i poza regularną pielęgnacją i serwisowaniem nie będzie wymagać od nas dodatkowych prac.
Pamiętajmy, że głównym atutem całorocznej wanny spa jest właśnie możliwość korzystania z niej przez 12 miesięcy w roku. Tej istotnej zalety z nie posiadają wspomniane już dmuchane jacuzzi ogrodowe, które nie powinny być eksponowane na minusowe temperatury i dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe.

Całoroczna wanna spa z hydromasażem to również, a właściwie przede wszystkim doskonałe miejsce do relaksu przez cały rok.
Inwestując raz, zyskujemy własne, prywatne mini spa, w którym znajdziemy odskocznię od codzienności, wyciszymy się, zregenerujemy, a nawet zrehabilitujemy nadwyrężone mięśnie lub obolały kręgosłup.
Jacuzzi ogrodowe to również minibasen, w którym dzieci odnajdą wiele radości, a seniorzy odbędą relaksujący seans spa.