RAZEM MOŻEMY WIĘCEj

Poznaj naszych Partnerów biznesowych

Z ogrodem na TY to blog ogrodniczy o kompleksowym zagospodarowaniu oraz utrzymaniu prywatnych i publicznych terenów zielonych. Przedstawia zagadnienie w innym świetle, z nastawieniem na praktyczne i sprawdzone rozwiązania w zakresie zakładania i utrzymania zieleni. Wspólnie z CenterSpa stworzyliśmy autorski projekt Hydroterapia w ogrodzie, w którym główną rolę odgrywa całoroczna wanna spa CS-66.

"Wybudujemy dom, urządzimy ogród, wyposażymy w elementy, które stworzą Twoje wymarzone i komfortowe miejsce, zgodne z Twoim stylem życia" Połączenie wielu lat doświadczenia w branży budowlanej i pasji związanej z aranżacją i pielęgnacją ogrodów pozwoliło stworzyć wyjątkowy projekt, dzięki któremu marzenia o własnym domu z ogrodem stają się rzeczywistością w zaledwie kilkanaście tygodni. Profesjonalne doradztwo, projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb i doskonałe zaplecze wykonawczo-techniczne to gwaranacja rzetelności i jakości.

Organizacja biznesowa, której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w Polsce i w Czechach. Partnerskie Kluby Biznesu swoją ofertę kierują do firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, ale również dla klubów sportowych z różnych dyscyplin oraz fundacji szukających wsparcia finansowego na swoją działalność.

DIG Partnerzy Centerspa

Ponad 200 przedsiębiorstw rozwija swoje biznesy dzięki pomocy Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. DIG to jedna z najdłużej działających izb gospodarczych w Polsce. Wspiera członków i innych przedsiębiorców w zwiększaniu konkurencyjności zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Komentuje procesy gospodarcze, doradza, lobbuje na rzecz dobrego biznesu.