CenterSpa jacuzzi ogrodowe i baseny swim spa
Jacuzzi ogrodowe zaprojektowane z myślą o Waszym komforcie

CenterSpa - poznaj nas bliżej

Nasze wieloletnie wyzwania zawodowe i pasja są związane z hydroterapią i jej dobroczynnym wpływem na nasze zdrowie i sampopoczucie. Zgromadzone doświadczenia i nieustannie poszerzana wiedza techniczna, pozwoliły nam stworzyć własną kolekcję ogrodowych jacuzzi.

Połączenie najlepszych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych, najtrwalszych elementów wyposażenia i ponadczasowego designu to podstawa naszej filozofii i marki CenterSpa.

Krzysztof Prabucki - założyciel CenterSpa

Od ponad 20 lat łączy pasję z wiedzą i doświadczeniem

NASI PARTNERZY

Jakość

Wyposażenie i najważniejsze podzespoły naszych urządzeń reprezentują najnowsze i najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Technologie

Stawiamy na sprawdzone i niezawodne komponenty, które zapewniają wyjątkowo długą żywotność naszych produktów.

Jako jedyni na rynku przygotowaliśmy dla Was tak kompleksową ofertę gwarancyjną na ogrodowe wanny spa i baseny Swim Spa.

Nasz autoryzowany serwis wanien spa z hydromasażem i basenów ze strefą wellness jest dostępny na terenie całego kraju.

WYJĄTKOWOŚĆ

Dlaczego warto wybrać nasze jacuzzi i baseny SWIM SPA? 

Oferowane przez nas produkty cechują się najlepszymi parametrami technicznymi i bardzo długą żywotnością, zapewniając najlepsze efekty hydro- i fizjoterapii przez wiele lat.

Wieloletnia gwarancja i zadowolenie dotychczasowych Klientów to najlepsza rekomendacja jakości naszych wanien spa i basenów.
Dzięki umiejętnemu połączeniu wiedzy i uniwersalnego minimalizmu, stworzyliśmy produkty najwyższej jakości.

Wierzymy jednak, że idealna wanna spa lub basen SWIM SPA musi nadążać za zmianami technologicznymi i dlatego nieustannie ulepszamy i rozwijamy nasze porftolio produktowe.

centerspa jacuzzi balia ogrodowa cs80