Zaprojektowane z myślą o Waszym komforcie

CenterSpa - poznaj nas bliżej

Od kilkunastu lat nasze wyzwania zawodowe i pasja są związane z wodą i jej dobroczynnym oddziaływaniem na nasze ciało i samopoczucie. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kwestiach technicznych i materiałowych.

Dzięki połączeniu naszej wiedzy z minimalistycznym, ale ponadczasowym designem, stworzyliśmy kolekcję jacuzzi ogrodowych, które przez długie lata będą cieszyć naszych klientów. 

Krzysztof Prabucki - założyciel CenterSpa

Od ponad 20 lat łączy pasję z wiedzą i doświadczeniem

Jakość

Wyposażenie i najważniejsze podzespoły naszych urządzeń reprezentują najnowsze i najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Technologie

Stawiamy na sprawdzone i niezawodne komponenty, które zapewniają wyjątkowo długą żywotność naszych produktów.

Gwarancja

Jako jedyni na rynku przygotowaliśmy dla Was tak kompleksową ofertę gwarancyjną na ogrodowe wanny spa i baseny Swim Spa.

Serwis

Nasz autoryzowany serwis wanien spa z hydromasażem i basenów ze strefą wellness jest dostępny na terenie całego kraju.

WYJĄTKOWOŚĆ

Co wyróżnia nasze całoroczne jacuzzi ogrodowe? 

Projektując nasze całoroczne wanny jacuzzi (wym. dżakuzi), skupiliśmy się na jakości zastosowanych materiałów i podzespołów (np. panele sterujące Balboa). Wydajność pomp i instalacji oraz intuicyjna obsługa naszych jacuzzi to kolejne z naszych priorytetów.

Dzięki ograniczeniu palety kolorów niecek i obudów mogliśmy wyposażyć nasze wanny z hydromasażem w najlepsze podzespoły z zachowaniem najbardziej optymalnego stosunku ceny do jakości. To z kolei pozwala nam oferować jeden z najlepszych na rynku pakietów gwarancyjnych, a tym samym wraz z doskonałym produktem dostarczać Wam wiele lat spokoju i

centerspa jacuzzi balia ogrodowa cs80

Nasze jacuzzi ogrodowe to również rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów, które pozostają do dyspozycji klientów również poza standardową obsługą w zakresie montażu wanny spa. Nierzadko klienci korzystają z usług dedykowanych specjalistów, np. nie mając czasu na sezonową pielęgnację swojego jacuzzi ogrodowego.

Jacuzzi Center Spa to wreszcie najwyższej klasy obsługa na każdym etapie kontaktu z Wami. Dokładamy starań, aby zawsze konkretnie i rzeczowo odpowiadać na wszystkie pytania i rozwiewać wszelkie wątpliwości. Zaangażowany kontakt z klientem pozwala nam dokładnie poznać Wasze potrzeby i zaproponować najlepiej dopasowany do nich model zewnętrznej wanny spa. Cenimy sobie zaufanie klientów. Cieszy nas, gdy polecają nasze jacuzzi swoim znajomym lub rekomendują nasze produkty i usługi w sieci.

Czytaj więcej

Jak wybrać jacuzzi ogrodowe dla siebie lub swoich gości?

Czym różnią się od siebie ogrodowe jacuzzi lub baseny z przeciwprądem?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli jacuzzi i basenów. Mowa tu zarówno o tych całorocznych, jak i dmuchanych jacuzzi, które stały się ostatnio bardzo popularne m.in. wśród początkujących amatorów ciepłych kąpieli.

Ze względu na profil naszej oferty, skupimy się tylko na całorocznych jacuzzi i minibasenach. Wśród nich możemy wybierać pomiędzy mniejszymi i większymi, a co za tym idzie, tańszymi i droższymi modelami wyposażonymi w wygodne leżanki lub leżanki i komfortowe siedziska.

Na co dzień spotykamy się z pytaniami, jaki model zewnętrznej wanny spa wybrać, na co zwrócić uwagę i czym się kierować. Najczęściej, zgodnie z prawdą odpowiadamy: to zależy. Od czego? Od wielu różnych czynników. Dlatego też zwykle pytamy naszych klientów o kwestie takie jak:

 • Ile osób będzie korzystało z jacuzzi?
 • Kto będzie z niego korzystał? Cała rodzina, czy tylko osoby dorosłe?
 • Gdzie docelowo będzie zainstalowany minibasen?
 • Jak dużą przestrzeń możemy zagospodarować pod jacuzzi i akcesoria?
 • Czy z jacuzzi będą korzystać domownicy czy goście obiektu noclegowego?
 • Jaki budżet przeznaczyli na zakup swojego osobistego jacuzzi ogrodowego?
 • Jakie elementy wyposażenia są najważniejsze dla przyszłych właścicieli?

Uzyskane informacje pozwalają nam poznać potrzeby klientów i uświadomić im samym, na co powinni zwrócić uwagę podejmując ostateczną decyzję. Czy powinni skupić się na modelach jacuzzi z większą ilością siedzisk czy leżanek. Czy lepszym rozwiązaniem będzie jacuzzi 4 osobowe, czy jacuzzi 6 osobowe. Czy minibasen ma być wyposażony również w kąpiel perełkową, czy tylko klasyczny masaż strumieniem wody. Kwestie te, choć nie tak priorytetowe jak pompy czy sterowanie są o tyle ważne, że często rzutują na finalną cenę wanny spa, a tym samym mogą być kluczowe dla naszego ostatecznego wyboru.

Więcej wskazówek, na co zwrócić uwagę przy wyborze całorocznego jacuzzi dla siebie znajdą Państwo na naszym blogu poświęconym wannom spa oraz basenom z przeciwprądem i strefą hydromasażu, które również posiadamy w ofercie.

Czym różnią się od siebie ogrodowe jacuzzi lub baseny z przeciwprądem?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli jacuzzi i basenów. Mowa tu zarówno o tych całorocznych, jak i dmuchanych jacuzzi, które stały się ostatnio bardzo popularne m.in. wśród początkujących amatorów ciepłych kąpieli.

Ze względu na profil naszej oferty, skupimy się tylko na całorocznych jacuzzi i minibasenach. Wśród nich możemy wybierać pomiędzy mniejszymi i większymi, a co za tym idzie, tańszymi i droższymi modelami wyposażonymi w wygodne leżanki lub leżanki i komfortowe siedziska.

Do wyboru mamy więc różne wymiary i kształty jacuzzi. Począwszy od najbardziej popularnych, tj. kwadratowych 4-, 5- lub 6-osobowych wanien z jacuzzi, na 7-osobowych okrągłych jacuzzi kończąc. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również modele dedykowane dla 2 lub maksymalnie 3 osób. Te zazwyczaj wyposażone są w dwie ergonomiczne leżanki i odpowiednio dobraną liczbę dyszy masujących.
Tutaj warto ponownie podkreślić, że wybierając konkretny model ogrodowego spa powinniśmy wziąć pod uwagę jak dużo osób będzie z niego regularnie korzystać, czy będziemy z niego korzystać przez cały rok, czy tylko sezonowo, a w konsekwencji jak duże zużycie prądu możemy wkalkulować w nasz domowy lub firmowy (w przypadku salonów wellness lub obiektów noclegowych) budżet.
Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań systemowych i inwestowaniu w izolację termiczną wanien jacuzzi, z każdym rokiem nasze ogrodowe spa są coraz bardziej ekonomiczne i co ważne, ekologiczne, nie mniej jednak nadal wymagają zasilania energią elektryczną, która kosztuje.

Dotyczy to również, a właściwie zwłaszcza, basenów spa, które przez wzgląd na swoje gabaryty i wielokrotnie większą pojemność generują jeszcze wyższe zużycie prądu.

Analogicznie jak w kwestii wanien jacuzzi, w przypadku basenów z przeciwprądem również możemy wybierać pomiędzy różnymi propozycjami. Na rynku dostępne są zarówno modele minibasenów treningowych z prądem wstecznym, jak i te wyposażone dodatkowo w strefę hydromasażu. W przypadku tych drugich możemy zdecydować się na model z całkowicie wyizolowaną wanną z jacuzzi (jak w przypadku naszego modelu basenu spa CSX-21) lub zintegrowaną strefą jacuzzi (model CSX-20 i CSX-22). Minibaseny spa produkowane są w rożnych rozmiarach i głębokościach. Wyróżnia je także wyposażenie dodatkowe (np. wiosła treningowe) jak i regulacja siły przeciwprądu.

Kluczowym czynnikiem różnicującym nadal pozostaje sama cena jacuzzi ogrodowego, a konkretnie kwota, którą jesteśmy gotowi zapłacić za swoje wymarzone ogrodowe SPA. Dobrej klasy wanna jacuzzi kosztuje aktualnie od dwudziestu kilku do ponad pięćdziesięciu tysięcy złotych. Modele jacuzzi w najwyższym standardzie potrafią osiągać cenę ponad 100 000 złotych. Baseny z przeciwprądem to wydatek rzędu 90 -170 tysięcy złotych.

Co więcej, z doświadczenia wiemy, że często pierwotne założenia budżetowe klientów zmieniają się wraz z głębszym poznaniem tematu zalet zewnętrznych jacuzzi ogrodowych i ich potencjału prozdrowotnego.
Ogrodowa wanna jacuzzi to nie tylko przyjemne bąbelki i moda. Seans w profesjonalnym jacuzzi przeznaczonym do całorocznego zastosowania to w pełni wartościowy zabieg fizjoterapeutyczny, który doskonale wpływa na nasze samopoczucie oraz ciało. Dobrej jakości dysze masujące, ich właściwe rozłożenie w niecce jacuzzi oraz odpowiedniej mocy pompy pozwolą nam uzyskać efekty prawdziwej hydroterapii, która zalecana jest w różnych dolegliwościach układu ruchu, przy bólach mięśniowych czy nawet rehabilitacji po przebytych urazach.

Warto więc rozważyć zakup najlepszego z dostępnych w naszym marginesie cenowym jacuzzi lub basenu i cieszyć się jego zaletami relaksacyjnymi, treningowymi i właściwościami terapeutycznymi przez długie lata.

Gdzie najlepiej zamontować całoroczne jacuzzi ogrodowe?

Gdy wizja własnej, prywatnej strefy wellness&spa coraz mocniej chodzi nam po głowie, a historia wyszukiwarki to regularne wizyty w portolio produktowym producentów jacuzzi ogrodowych, to znak, że nadeszła pora, aby zaplanować przestrzeń dla naszego przyszłego jacuzzi.

Bez względu na to, czy mieszkacie w szeregówce, domu wolnostojącym, apartamentowcu czy klasycznej kamienicy - zawsze można znaleźć idealne miejsce pod własną strefę relaksu. Gdzie zatem możecie zamontować swoje jacuzzi?

Do najpopularniejszych miejsc montażu wanny spa z hydromasażem, z którymi spotykamy się na co dzień należą:

 • ogród przy domu lub domku letniskowym
 • taras przy domu
 • taras w apartamentowcu (odpowiednio przystosowany)
 • salon kąpielowy
 • ogród zimowy
 • tarasy przy domkach w ośrodkach wypoczynkowych
 • ogródki działkowe (coraz popularniejsze również wśród młodszego pokolenia)
 • tarasy na dachach budynków wielokondygnacyjnych
 • strefy spa w hotelach i pensjonatach

Jak widać, możliwości jest całkiem sporo. Jeśli martwicie się jak przetransportować jacuzzi na 10 piętro lub pokonać wysokie ogrodzenie - zajrzyjcie do naszych realizacji. Przekonacie się, że bardzo często można pokonać ewentualne przeszkody np. dzięki zastosowaniu dźwigu o odpowiednim zasięgu.

Zawsze jednak należy pamiętać o zapleczu technicznym, którego wymaga nasze jacuzzi ogrodowe. Pisaliśmy juz o tym niejednokrotnie, ale warto przypomnieć, że tak dostęp do wody oraz możliwość wygodnego opróżnienia z niej wanny spa, jak i przyłącze elektryczne o konkretnych parameterach mogą okazać się kluczowe w naszych planach. Ważnym aspektem jest rownież zadbanie o odpowiednią podbudowę pod naszą wannę jacuzzi.

Kolejną kwestią pozostaje wybór takiej lokalizacji strefy spa, która zapewni nam komfort i odpowiedni poziom prywatności. Jednym z nas nie będzie przeszkadzać towarzystwo sąsiadów machających do nas ze swojego podwórka, a inni będą potrzebowali znacznie intymniejszej scenerii dla relaksujących seansów spa w ich jacuzzi.

Jeśli dopiero planujemy zagospodarowanie ogrodu lub tarasu, warto od razu zaprojektować odpowiednie nasadzenia roślin, oświetlenie czy osłonę od zimowych wiatrów.

Jeśli nasz ogród jest już bujną oazą drzew i krzewów, spróbujmy znaleźć miejsce, które zapewni nam maksymalną satysfakcję i wyciszenie podczas korzystania z dobroczynnego wpływu wody i hydromasażu. Być może będzie to wymagało drobnego przearanżowania ogrodu, ale będzie to i tak prostsze niż zmiana lokalizacji jacuzzi już po jego montażu.

Jeśli poszukujecie inspiracji dla swojej przyszłej strefy relaksu z jacuzzi w roli głównej, zaglądajcie do naszym mediów społecznościowych, gdzie regularnie publikujemy nasze realizacje.